Linux and Storage administrator

Co vás čeká

V této náročné pozici se připojíte k týmu specialistů, který je zodpovědný za navrhování, implementaci, správu a provoz serverového hardwaru, Linuxu a úložných systémů. Jako člen tohoto týmu budete provádět každodenní operace a údržbu výpočetní platformy, tradičních systémů pro ukládání a zálohování, řešit problémy, podporovat aplikační týmy a analytiky z hlediska Linuxu a úložiště a rozvíjet automatizační playbooks pro provozní efektivitu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Completed technical education (HTL, FH, University)
  • Minimum 5 years of IT experience, preferred in IT infrastructure or telecommunications
  • Expert knowledge in UNIX/Linux (Red Hat)
  • Experience with Storage and Backup systems
  • Working knowledge with virtualization technologies (VMware)
  • Understanding of TCP/IP network fundamentals
  • UNIX scripting skills using Bash, Python, Ruby, etc.
  • Hardware know-how x86 Servers
  • Working knowledge in enterprise landscapes
  • Fluent English skills, German is an advantage
  • Team-oriented, flexible and creative person
  • Willingness to learn

práci odkudkoliv, home office 100 %

  • kariérní růst
  • dlouhodobá spolupráce
  • pružná pracovní doba
  • neustálé sebezdokonalování
  • MultiSport kartu (neomezené bezplatné užívání sportovních zařízení)
  • odpovídající platové ohodnocení

Hledáme lidi, kteří ze sebe chtějí vydat jen to nejlepší.

Kontaktní formulář

* Maximální velikost 2MB